MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

15.11.2017

Nasz wystawca: Aku Sp. z o.o.

Naszym kolejnym wystawcą jest firma Aku Sp. z o.o. Podczas Targów firma zaprezentuje swoje czołowe produkty m.in. folię aluminiową z mikroprzetłoczeniem. Folia aluminiowa z mikroprzetłoczeniem jest innowacyjnym produktem przeznaczonym dla branży HoReCa. Dzięki zastosowaniu przetłoczenia folia staje sia bardziej elastyczna, dzięki czemu łatwiej w nią zapakować produkt, nie ulega uszkodzeniu np. na skutek przypadkowego uderzenia rolką folii o krawędź blatu kuchennego albo w transporcie. Proces produkcji odbywa się w zamkniętej przestrzeni w osłonie gazu obojętnego zapewniając higienizację folii przeznaczonej do pakowania produktów spożywczych.
więcej >>
15.11.2017

Nasz wystawca: Elis

ELIS jest producentem wysokiej klasy CHAŁWY, ręcznie wytwarzana w Polsce na oryginalnej recepturze tureckiej. W swoim składzie nie posiada syropu glukozowo-fruktozowego , proszku jajecznego oraz oleju roślinnego (palmowego ,rzepakowego) ma natomiast 52% miazgi sezamowej wysokogatunkowego sezamu ,cukier i naturalny składnik wyciąg z korzenia mydlnicy. Produkt wyróżnia się na rynku jakością ,smakiem, konsystencją oraz niską ceną w stosunku do jakości. Chałwę naszego wystawcy można kupić w większości sieci handlowych w Polsce.
więcej >>
10.11.2017

Portal opakowania.biz Patronem Medialnym PL Show

Portal branżowy opakowania.biz patronem medialnym tegorocznej edycji Targów Producentów Marek Własnych i Produktów Naturalnych PL Show. Portal branżowy Opakowania.biz, który został stworzony dla szeroko pojętego przemysłu opakowań, daje możliwość wysłania Elektronicznego Zapytania Ofertowego na podstawie słów kluczowych lub kategorii. Istnieje również możliwość określenia obszaru poszukiwań zgodnie z województwem, miastem lub promieniem od konkretnego punktu.
więcej >>
02.11.2017

Polska Sieć Handlowa Lewiatan wśród patronów PL Show

Do grona patronów branżowych Targów PL Show dołączyła Polska Sieć Handlowa Lewiatan. Polska Sieć Handlowa Lewiatan powstała w 1994 roku jako organizacja zrzeszająca kupców, prowadzących działalność handlową. Za główny cel postawiła sobie budowę zintegrowanej detalicznej sieci sklepów spożywczych, która stanie się największą siecią handlową działającą w systemie franczyzowym i która będzie w stanie bronić jej uczestników konkurencją ze strony zewnętrznych sieci handlowych.
więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9